• Úvodná stránka
 • Bringsmart JGY-370 DC 12V Červ Gear Motor 24V Zruší, Prevodovka, Redukcia prepĺňaný Mini Self - locking Motor Pre DIY

 • Funkcia 3:
 • Výstroj:
 • Funkcia 1:
 • Napätie(V):
 • Krútiaci moment: Záťažový Moment
 • Číslo Modelu: JGY-370
 • Druh: Gear Motor
 • Konštrukcia: Trvalý Magnet
 • Certifikácia: ce
 • Chrániť Funkcia: Úplne Uzavretý
 • Jednosmerný Prúd(A): Menovitý Zaťažovací Prúd
 • Výstupný Výkon: 3W
 • Funkcia 2:
 • Použitie: Domáce Spotrebiče
 • Rýchlosť(ot / MIN):
 • Účinnosť: TJ 1
 • Názov Značky: BRINGSMART
 • Funkcia 4:
 • Commutation: Kefa

=================================================================================================

Na obrázku nižšie je striedavý motor JGY-2430. Motor má dlhšiu životnosť a nižšiu hlučnosť. Pre podrobnosti, prosím, kliknite na obrázok, ktorý chcete zobraziť.

=================================================================================================

Na obrázku nižšie je alternatívu k tomuto výrobku. Z hľadiska funkcie alebo tvar, prosím, kliknite na obrázok, ktorý chcete kúpiť.

======================================================================================

Na obrázku nižšie sú motora je príslušenstvo. Ak ju potrebujete, prosím, kliknite na obrázok, ktorý chcete kúpiť.

Milí priatelia, pridať tento motor na vašom zozname želaní, aby si môže nájsť to rýchlo nabudúce! 1. Príjemca použite, Prosím, Meno a priezvisko ako príjemcu, alebo náklad nemôže dosiahnuť na vás. Najmä v ruskej Federácii . Vďaka za pochopenie. Všetky výrobky boli kontrolované aj pred doručením, prosím, uvedenie objednávku bez obáv. 2. Dodávka Zvyčajne posielame von vašu objednávku 2-6 dní po zaplatení. sľubujeme na vrátenie peňazí alebo odoslať, ak sa nechcete dostať parcely, ale pls daj aj trpezlivosť čaká pozemok v priebehu dodacej lehoty, na parcele stále na ceste k vám. Žiadny problém, pls kontaktujte nás prvý. Napríklad, môžete si vybrať, 12v 10rpm + Motor : Poslať k vám je len jeden motor (12v 10rpm)

12v 10rpm + Upevnenie na stenu : Jeden motor, 12v 10rpm + jeden upevnenie na stenu

12v 10rpm + Rýchlosť radiča : Jeden motor, 12v 10rpm + rýchlosť radiča

12v 10rpm + Bezdrôtový ovládač : Jeden motor, 12v 10rpm + bezdrôtový ovládač

12v 10rpm + Transformátor : Jeden motor, 12v 10rpm + transformátor Riešenie: 1. Otázka : prečo stále nie je získať svoju objednávku? Odpoveď 1 : niekedy, niektoré cargo by byť mierne oneskorenie na ceste. Prosím, kontaktujte nás prvý, ponúkame pre vás dobrým riešením. Otázka 2 : ako zmeniť smer otáčania? Odpoveď 2 : zmeňte prosím elektroinštalácie polarita ak chcete zmeniť smer otáčania. Otázka 3 : ako zmeniť rýchlosť? Odpoveď 3 : môžete kúpiť naše nižšie regulátora otáčok, ak chcete zmeniť rýchlosť od 0-10rpm. Otázka č. 4 : čo urobiť, "self locking" znamená? Odpoveď 4 : To je vlastnosť tohto motora, keď je napájanie vypnuté, tento motor má tiež zámok krútiaci moment, nie je ľahké sa pohybovať iné sily. To môže byť používané na špeciálne účely. Ako Anti-theft posuvné dvere. Otázka č. 5 : máte iné motor s iným parametrom? Odpoveď 5 : áno, sme pôvodných motorov, prosím, kontaktujte nás. Otázka č. 6 : Čo je zaťaženie, rýchlosť a čo je otáčky bez zaťaženia? Odpoveď 6 : rýchlosť, pri ktorej Sa motor bez zaťaženia hmotnosť je otáčky bez zaťaženia. Ak motor sa otáča na jednotku hmotnosti, rýchlosť je v rýchlosti načítania. Otázka č. 7 : Čo sa stane, keď napätie 18V je pripojený k 12V motor alebo 18V motora? Odpoveď 7 : 12V napojenie motora napätie 18V bude zlomený, a 24V motor spojenie 18V napätie, ovplyvní to jeho rýchlosť a moment, a nie je ani beh. Otázka č. 8 : krútiaci Moment je 70 kg.cm,Čo to znamená? Odpoveď 8 : krútiaci Moment súvisí s veľkosťou a vzdialenosť sily. 70 kg.cm znamená, že 70 kg objekt môže byť otočený do vzdialenosti 1 cm. Milí všetci,

Ak máte akékoľvek otázky, ako po vás, aby naše produkty, potrebujete vedieť tovaru, informácie o doprave , pochopiť výrobok ďalšie informácie , môžete zanechať odkaz na nás obrátiť vo vašej objednávke.

Poznámka

1) Pred zakúpením, máme pripomienku, prosím, pozorne skontrolujte nasledujúce parametre tabuľky, môžete vidieť menovitého momentu záťaže a kút krútiaci moment, keď si vyberiete jeden z rýchlosti, váš projekt zaťaženie nesmie prekročiť menovitý zaťažovací, inak motora prúd sa bude zvyšovať, motor prevádzková teplota zvyšuje, po uplynutí času, zariadenia budú nosiť, riadok bude burnd, motor bude poškodený, nie je možné pokračovať v práci.

2) Ak pripojíte napätie menej než menovité napätie, menovité sa zníži krútiaci moment.

3)Motorových podporu Reverzibilné beží a má viac hluku pri zvrátiť beh ako normálne beží, je to normálny jav, prosím, vedieť pred kúpou.

4) Ak si kúpite náš radič, a rpm rýchlosti, takže sa môžete upraviť rýchlosť od 0 do rpm, ako 12v 12rpm môžete upraviť 0-12rpm; 12v 210rpm môžete upraviť 0-210rpm

Motor s Regulátor(cw/ccw/stop) zapojenie: DC 12v 10A max napájania pripojený k regulátora otáčok, potom rýchlosť radiča pripojenie motora. Nemôže sa pripojiť napájací priamo alebo JEDNOSMERNÉHO prúdu parameter nad 12v 10A,alebo motor bude horieť. Sila +: Pripojenie 12v DC napájanie pozitívne, Napájania: slúži na Pripojenie 12v DC napájanie negatívne, Motor M1: Pripojenie motora pozitívne, Motor M2: Pripojenie motora negatívne. Motor s Bezdrôtový ovládač elektroinštalácie: DC 12v 10A max napájanie pripojené na bezdrôtový ovládač, potom regulátor pripojte motor. Nemôže sa pripojiť napájací priamo alebo JEDNOSMERNÉHO prúdu parameter nad 12v 10A,alebo motor bude horieť."+": Pripojenie 12v DC napájanie, pozitívne a dva Č terminály, "-": pripojenie 12v DC napájanie, negatívne a dva NC terminály, terminál: pripojiť kladný motora, B terminálu: pripojte záporný motora. Prosím, pozrite špecifické odkaz nižšie. Motor s Napájacieho Vedenia: 110 / 220v AC napájania pripojte transformátor prvý, potom transformátora pripojenie motora. L: pripojenie pozitívne AC napájanie,N: pripojenie negatívne AC napájanie,tretí terminál pripojte uzemňovací vodič. "- V": slúži na pripojenie negatívne motorových, "+ V": pripojiť kladný motora.

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: zníženie prevodovky, červ gear micro motora, dlho červ gear motor, jgy370, n20 dc 6v 150rpm, výťah tatami, chránič voltag, dc motor šnekového, 12v gear motor, výstroj červ.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.