• Úvodná stránka
  • 5 v 1 t shirt tepla stlačte stroj hrnček tepla stlačte stroj Digitálne Swing Preč Tepla Stlačte Machi

  • Rozmer: 15 1/4"L x 15"W x 17"H
  • Napätie: 110V/220V
  • Číslo Modelu: FM1151DGNTHJ00001
  • Moc: 550W hodnotené
  • Príkon: 1250W
  • Dĺžka Kábla: 4.5'
  • Názov: 5 v 1 t shirt tepla stlačte stroj hrnček tepla stlačte stroj
  • Časovač ovládanie: 0 - 999 sekúnd

Popis Produktu

5 v 1 t shirt tepla stlačte stroj hrnček tepla stlačte stroj

Tento 5 v 1 tepla stlačte stroj môže beused na tričká, čiapky, keramické dosky, keramické dlaždice, hrnčeky, tácky, myši, podložky, skladačky puzzle, písmom, iné misc. látky a materiály. To môže trvansfer farebných obrázkov a znakov sublimating a rozpustené tlače atrament na keramiky, okuliare a textílie, ako sú bavlna, ľan, chemické vlákna, nylon, atď. Tento all-in-one stlačte zahŕňa plochý stôl, hrnčeky a taniere. Swing-preč tepla stlačte pochváliť všetky musia mať prílohy. Má vstavaný potiahnuté Teflónovou 12" x 15" (38X30cm) tepla stôl s radom vykurovacej špirály, aby pre jednotnosť v celom jeho povrchu. Digitálny časovač ovládanie je nastaviteľné do 999 sekúnd.

Počiatočné teploty rozsah nastavenia: 93-254℃. Najvyššia teplota rozsah nastavenia: 200-450℉.

√Preťaženie Chránič Nahradenie -- malé červené tlačidlo na riadiacom bude pop-up, keď napätie je nestabilná alebo príliš vysoké, a tak poskytuje ochranu pre kontrolné okienko, ako aj teplo stôl . Veľké 12" x 15" transfer prvok - 12" x 15" (38X30cm) tepla stôl poskytuje veľký povrch prenášať na plochý povrch položky, ako sú tričká, keramické dosky, myši, podložky, skladačka puzzle atď.

Digitálny LED controller - Nastavenej požadovanej teploty a časovač. Inteligentný akustický signál po prevode hotovo.

Úplné otáčanie v rozsahu 360 stupňov swing-preč dizajn - Umožňuje vykurovacie teleso, ktoré chcete presunúť bezpečne bokom a znížiť pravdepodobnosť náhodného kontaktu.

V celom rozsahu tlaku-nastavenie gombíka - To umožňuje tlak sa upraví podľa hrúbky materiálu presúvate sa.

Teflónovou vrstvou stôl stlačte elemen t - povrch non-stick, prevencia horúceho prevodov, a nepotrebuje samostatné silikónové/teflón list.

2 4/5" Dlhé rameno, rukoväť, - Pohodlné gumové uchytenie pre každodenné použitie a dlho, výroba beží.

Odnímateľný nižšie platforma - je zvýšená s dual podporuje. Jednoducho vymeniť na iné prvky.

Nastaviteľné multi-jar balancer - Umožňuje tlaku na viac rovnomerne cez celý stôl, ak je uzavretá.

4/5" hrubé kúrenie board - Zabudovaný štrukturálna podpora na zachovanie rovinnosti. Warm up rýchlo a ponúknuť aj kúrenie.

Inovovaný hliníkový držiak - Detašovaných držiak pre použitie hrnček prvky. Kompaktné a ľahké, v porovnaní s normou hrnček kolísky.

Aplikácia

Toto teplo stlačte stroj má multifunctions v jednom stroji, to môže byť používaný pre prenos na tričko, hrnček, tanier, spp a tak ďalej. Navyše vykurovanie príslušenstvo môžu byť spojené .To môže swing-preč o 180 stupňov a je vhodné, aby sa mimo prenosu materiálov a môžu byť použité pre prenos na niektoré hrubé materiály. Môžete nahradiť vykurovacej dosky ľahko a pohodlne bez použitia špeciálnych nástrojov.

Funkcie

Veľké 12" x 15" (38X30cm) transfer prvok Digitálny LED teploty a času radič Úplné otáčanie v rozsahu 360 stupňov swing-preč dizajn Celzia a Celzia meradle sú nastaviteľné v celom rozsahu tlaku-nastavenie gombíka Teflónovou vrstvou stôl stlačte prvok 2 4/5" Dlhé rameno, rukoväť,Bold rukoväť ľahko drží,uložiť úsilie dizajn Odnímateľný nižšie platformu Nastaviteľné multi-jar balancer,jar jednotné tlaku,lepší efekt 4/5" hrubé kúrenie rada Inovovaný hliníkový držiak Kovové a plastové konštrukcie Prebrúsenie povrchu,pohodlné výrub Automatické elektronické načasovanie, kedy jednu tabuľku, integrované, automatické upozornenie, keď procesy kompletný. Vstavaná poistka pre bezpečné použitie Listov dizajnu, aby zmena časti jednoduchšie a rýchla, šetrí váš čas a úsilie, Román, móda, high-grade dizajn, primeranej štruktúre, jednoduché ovládanie. Nastaviteľné nohy pre nerovnomerne poschodí CE certifikácia 1-ročná záruka

Špecifikácie

Teplotný rozsah: 0 - 480ºF (0 - 250ºC) Časovač ovládanie: 0 - 999 sekúnd Nastaviteľná výška: 13 1/2" až 17" Príkon: 1250W príkon: 220 V dĺžka Kábla: 4.5'(12 CM) Rozmer (š/ stôl stlačte): 15 1/4"L x 15"W x 17"H Piatich Prvkov Stôl Stlačte (telfon-potiahnuté): 12" x 15" (38X30cm) Klobúk/Spp Stlačte: 6"x 3" (zakrivená) Hrnček Stlačte:3"-3.5"priemer (11OZ) Doska Stlačte tlačidlo #1: 5" max priemer Platne Stlačte tlačidlo #2: 6" max priemer Balenie a Doprava

1 X Plne zmontované stroj s stôl stlačte tlačidlo 1 X Klobúk stlačte tlačidlo 1 X Hrnček lisy 2 X Platňa lisy 1 X Vymeniteľné silikónové podložky a vaty 1 X návod na tričká, poháre a čiapky NIE sú zahrnuté

Hot Predaj

Informácie O Firme

Recenzie

Ilonka345
2021-02-04
5/5
Everything is perfect. It's been tested and everything is right at the moment. The truth is a bit of a mess to change it to degrees, but on YouTube, solutions are quickly found.

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: kombinovaný tepla stlačte, dieťa morská víla oblečenie, teplo stlačte stroj mini, teplo stlačte, harsle, šijacie pätky pre priemyselné stroje a zariadenia, 5 v 1 pre digitálne tepla stlačte stroj pre sublimačná, 5 v 1 stlačte tlačidlo stroj, 5 v 1 hrnček stlačte stroj, fľaša spp urob si sám.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.