• Úvodná stránka
  • MBL6010D Vopred zosilňovač Rada Predzosilňovač Tón Rada Diaľkové Objem Vopred signál Buffer Zosilňovač Rada

  • Číslo Modelu: predzosilňovač rada
  • Názov Značky: Olivový List
  • Package: No
  • Maximálny Výkon Na Kanál: BEZ NAPÁJANIA

HW018A V2.88 MBL6010D V2.83 predzosilňovač dosky, vyrobené z ponorenie zlato, odpory pomocou VISHAY, kondenzátor WIMA, FC!

Tento predzosilňovač je veľmi vhodný pre dovybavenie dopredu, predný vstup použitia medzipamäte ------ 2 krát zosilnený výstupný ------ buffer output ------ obrátil 0.2 krát výstup, ktorý je kanál Použiť úroveň 4 control! Týmto spôsobom si môžete urobiť kvalitu zvuku, hustota, zvukové pole a dynamiky výstup ešte lepšie! Ak chcete zmeniť jednotlivé op zosilňovačov na zápas, tón, prirodzene zmeny výrazne. V poradí, ak chcete nastaviť tón, odporúča sa použiť Triedy A súvisiace regulátor napájania rada, efekt je lepšie, a napätia je v rozmedzí medzi 15-16.5 V, viac alebo menej. Na napätie 0,2 V, tón môže zmeniť.

V predchádzajúcej etape rada je vhodná pre NE5532, NE5534 a OPA séria op zosilňovačov. Upozorňujeme, že AD797 nemôžu byť umiestnené v prednej polohe. Môžete použiť zadné-fáza výstupu nahradiť rôzne op zosilňovačov. Zvuky, ktoré majú rôzne zmeny. Tri fázy rovnováhu, hustota zvuk je dobrý, výšok, je silná, vokály sú sladké, a nízka frekvencia je hlboké.

Zdroj napájania by mala byť upravená tak, aby 15V-18V. Prvý debug napájanie, potom pripojte op amp. Upozorňujeme, že op amp by nemali byť vložená nesprávne alebo pripojený do siete. Tam sú 4 single op zosilňovačov a 2 dual op zosilňovačov. Po zasunutí, power on prvý pohľad to nie je signálový vstup line, najprv nastavte výstup stred na 0mv, a potom pripojte signálový riadok po ladenie.

Doska veľkosť: 10 CM*6,5 CM

Recenzie

Killa312g
2021-01-14
3/5
Quality of the sound is not of high level. Functioning but nothing special.

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: v trubice zosilňovač, fios diaľkové ovládanie hlasitosti, trubice zosilňovač predaj, predzosilňovač, tda 7293 zosilňovač rada, maranz tón rada, mbl6010d, zosilňovač audio, mbl6010, kontrolný tón.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.