• Úvodná stránka
 • Čierna Priemer 36 mm Výška 32mm dátum skončenia platnosti tlačiareň taveniny atrament roll pre MOJE 380 kódovanie stroj a tlačiareň

 • Druh: Iné
 • Použitie: Komerčné Výroba
 • Tlač krát: 100000 krát
 • Min: 240 kusov
 • Certifikát: SGS/ISO/MSD/RoHS
 • Predohrev čas: 10 až 15 minút
 • Výška: 32 mm
 • Teplota: 90-130 stupeň
 • Materiál: Z Nehrdzavejúcej Ocele
 • Názov Značky: UNIONCODING
 • Vonkajší Priemer: 36 mm
 • Pracovné médium: PVC, PE, PET, PP fólie a papier
 • Pre kódovanie stroj: atrament navi kóder, fólií stroj
 • farba: čierna
 • Číslo Modelu: HZ-XJ

Čierna Priemer 36 mm Výška 32 mm valčeky pre tlač stroj Popis Produktu

Sme výrobca Hot Atrament valec, Horúce Lisovanie fólií,Kódovanie, fólie a ak chcete pás s nástrojmi(Tepelný prenos cez páska tlačiarne) na kódovanie stroj,od roku 2007 rokov.

Horúce Atrament Navi sa špecializuje pena roll naložené s rôznymi taveniny tlačiarenské farby, ktorý sa používa pre tlač výroba dátumy, dátumy, čísla šarže a ďalších súvisiacich informácií na všetkých druhoch package substrátov pre potravinársky, kozmetický, farmaceutický, automobilový priemysel a iné odvetvia. To je špecifické spotrebné práca s mnohých rôznych dátum kodérov & ce tlačiarní,ako HZ100,HZ300,MY380,MY300 a tak ďalej

.

Naše HZ-XJ hot atrament valček je tlač dátum vypršania platnosti, dátum výroby na Papier a Plastové Obaly tašky

Horúce Taveniny Atrament role sú určené na použitie vo vysoko mnoho rôznych vysokej rýchlosti dátum kódovanie a číslo šarže označenie tlačiarní, ktoré používajú pečiatky pripevnená k rotujúci bubon, ktorý kontakty vyhrievané polyuretánu roll impregnované s atramentu / parafín formulácia. Po tlačovej hlavy je pokrytá teplej farby, rotujúci bubon vklady atrament zmesi na etikete alebo obale substrátu. Atrament kotúčoch sami sú tvrdé a suché na dotyk pri izbovej teplote. Avšak, keď zapojený do tlačiarne, roll sám je vykurovaný vo vnútri tlačiarne, a atrament sa stáva kvapalina. Keď sa usadí na substrát, atrament schne takmer okamžite a vytvára označiť, že je trvalé a vizuálne čitateľné. Výsledkom je vizuálne čitateľný dátum kód, ktorý je jednoduchý a veľmi efektívny. Tieto hot atrament valčeky majú nasledovné kvality:

Kódovanie Produktov", hot atrament role sú určené najmä pre horúce atrament kontakt tlačiarne. Vyvíjame a vyrábame špecializované pena kotúčoch, ktoré sú trenie naložené s rôznymi taveniny atramenty. Rolky sú k dispozícii v piatich rôznych atramenty, dvanásť rôznych farbách a v deviatich rôznych roll veľkostí a môže ubytovať horizontálne/vertikálne aplikácie tlače v každom riadku rýchlosť. Naše hot atrament kotúčoch sú ideálne pre širokú škálu flexibilných obalov kontakt kódovanie atrament aplikácie Typu HZ-XJ Hot atrament navi Farba Čierna, Červená, Modrá, Biela Veľkosť Dia36*12, Dia36*16, Dia36*32, Dia36*36, Dia40*40, Dia48*55

Dia35*10, Dia35*15, Dia35*30, Dia35*35, Dia40*40, Dia48*55 Pracovných Temp

90---130 Stupeň

Prácu na atrament roll kodér tlač na plastové fólie alebo papiera, atrament roll je schopný výrobky vo vysokej rýchlosti mnoho tisíc okamžité suché, veľmi čitateľné tlač, ktorá má dobrú priľnavosť a rubbresistant majetku. Žiadny neporiadok a rozpúšťadlo zadarmo tlač je ďalšou výhodou použitia atramentu roll pre vaše kódovanie požiadavky.

Hlavné Funkcie

1), Môže dosiahnuť rýchlo tlač slová, Jednoduché použitie,Proti trenie,Nie je ľahké spadnúť, Rýchle sušenie, Č-Znečistenie

2) Široko používané v MY380 atrament navi kódovanie stroj, Označovanie stroj, Tesnenie stroj.

3) Široko používané vo Farmaceutických, Potravinárskych, Mliečnych výrobkov, výrobkov pre Zdravie, a iné Obaly priemysel.

4), Ak chcete Tlačiť Dátum Výroby, sériové Číslo, a slovo štítok na vonkajšom obale

5) Pre Papier, PP, PET, PE, PVC na rôzne plastové obaly tašky

Horúce Taveniny Atrament role sú určené na použitie vo vysoko mnoho rôznych vysokej rýchlosti dátum kódovanie & číslo šarže označenie tlačiarní, ktoré používajú pečiatky pripevnená k rotujúci bubon, ktorý kontakty vyhrievané polyuretánu roll impregnované s atramentu/parafín formulácia. Po tlačovej hlavy je pokrytá teplej farby, rotujúci bubon vklady atrament zmesi na etikete alebo obale substrátu.

Atrament kotúčoch sami sú hard & suché na dotyk pri izbovej teplote. Avšak, keď zapojený do tlačiarne, roll sám je vykurovaný vo vnútri tlačiarne, & ink sa stáva kvapalina. Keď sa usadí na substrát, atrament schne takmer okamžite & vytvára označiť, že je trvalé & vizuálne čitateľné. Výsledkom je vizuálne čitateľný dátum kód, ktorý je jednoduchá a veľmi nákladovo efektívne. Horúce atrament roller v rôznych veľkostiach, a je tiež k dispozícii podľa požiadaviek zákazníka. Spolu s PC - hot atrament valčeky, MOSADZ TYPY sú tiež k dispozícii, aby sa s ním používajú.

Balenie A Doprava

Venujeme veľkú pozornosť Kvalite Produktov, Technologické Inovácie, podľa ISO9001 Systému Riadenia Kvality.

A náš výrobok máte druhy certifikácie ako SGS,ISO,MSDS,ako všetci viete,naši klienti sú potraviny a lekáreň továrne alebo spoločnosti , tak musíme záruka na výrobok je kvalita.

Veľkosť Kusov

za kartón Údaje na obale Hmotnosť

KILOGRAMY Dia36*16 480

Jeden Kartón-20 boxov;

Jeden box=24 ks;

Celkom je 480pcs 8 Dia36*32 240

Jeden Kartón-20 boxov;

Jeden box=12 ks;

Celkom je 240 ks 8 Dia36*36 216

Jeden Kartón=18 boxy;

Jeden box=12 ks;

Celkom je 216 ks 8 Dia36*40 216

Jeden Kartón=18 boxy;

Jeden box=12 ks;

Celkom je 216 ks 8 Dia40*40 216

Jeden Kartón=18 boxy;

Jeden box=12 ks;

Celkom je 216 ks 9 Poznámka: sme schopní vyrobiť akúkoľvek veľkosť a farbu Naše Služby

Vždy trvajte na Vynikajúcej Kvality, Úprimné Služby Firemná Filozofia, poskytuje flexibilné obaly kódovanie riešenia.

Máme už zavedený podnik s mnohými klientov v Filipíny, Vietnam, Thajsko, Malajzia, Singapur, Indonézia, Bangladéš, India, Pakistan, Irán, Saudská Arábia, Turecko, Nový Zéland, Rusko, Egypt, Keňa, Kanada, usa, Mexiko, Kolumbia, Bolívia, Argentína, Austrália vo svete

Recenzie

Greggormd
2020-11-04
5/5
Received as illustrated

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: lepidlo hot zbraň, atrament roll, brat 5350 toner, lepidlo hot, ranac, mark riden, boost 3 se, automatické dátum skončenia platnosti tlač stroj, lc505, gir tričko.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.