• Úvodná stránka
  • Sxk Alfa RTA 316SS Palube 22 mm Nastaviteľné Prúdenie vzduchu, Pary Nádrž Rebuildable Rozprašovač pre 510 Vape vs QP Fatality M25 RTA Zeus X rda

  • Kompatibilný Model: Osud RTA
  • Číslo Modelu: kama rdta
  • Názov Značky: SUB DVOCH
  • Niť: 510 Závit
  • Materiál: 316 nerezovej ocele
  • diamater: 22 mm
  • Typ Cievky: Vymeniteľná

Upozornenie: Tento produkt bude iba loďou na Máj 10 Alpha regenerable bavlna nádrž 22 mm priemer. Je vybavený úprava zábere a prietok kvapaliny, top spp na skrutky umožňuje dobiť a úzkej ľahko vyhnúť stratám, vnútorný krb má veľmi malé, nízke a ploché miestnosti, aby sa aróma vnímať intenzívnejšie. S 2.8 ml kapacitou to zaručuje vynikajúcu autonómie a obsahuje rozmery, 40 mm výška, drip typ vylúčené. Na drip tip je esteticky pripomínajúce Klasický (Spider/Speed up/Speed Revolution), ale so širšou dolná príruba na ochranu perách viac pútavý a menšie absolvovanie diera. Semi-transparentné okno je v Ultem, kde môžete vidieť esá vytvorené krmivo cievky. Prietoku kvapaliny musí byť úplne uzavreté pred nabíjacie alebo reštartu, otáčanie ocele časť nad Ultem, aby sa zabránilo povodniam a/alebo straty. Raz dobíjať, aby sa pár zatvorených kvapaliny čerpá a potom postupne otvoriť toku podľa typu záberu zvolili, pričom najväčšie diery z 1,7 mm môžu byť otvorila úplne, polovicu s klasickými 1,2 mm výstrel a takmer uzavreté s 1,7 mm záber. Otvory sú vybrané otáčaním air control krúžok, kde náklon lode na stranu s uvedením poloha bola vyrytá. Tieto malé, ale základný sprievodca, budete sa zabránilo akejkoľvek strate. Regenerácia je veľmi jednoduché, stačí umiestniť cievka medzi dve veže oproti podporu za predpokladu, zatvorte skrutky, odstrániť podporu a vložte bavlna dostatočné na naplnenie zabránenie šíreniu esá majú múdrosť nie zaniesť vzduchu diery. Odporúčam používať plátno nite z 0.28/0.30/0.32 mm, takže 5/6 veže v závislosti od vášho vkusu a kvapalín sa chystáte na odparenie. Pričom niektoré príklady pre 5-spire môže 0.32 mm, pre svetlo a svetlo tabak 5-spire z 0.28 mm, neznamená to, že opovrhnutím ovocie a krémy používať menej agresívne regenerations.

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: rta zeus mini, bb sxk, 22 mm rdta, zeus x kaše rta, rdta rozprašovač rta, manta rta, rdta nádrž, bf rda, geekvap, rta.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.