• Úvodná stránka
 • Vysoký Krvný Tlak Diabetická Sledovať Laser ATANG 2020 Fyzioterapia Laser Acpuncture Diabetes Sledovať Cholesterolu, Vysoký krvný tlak

 • Číslo Modelu: 3 farebné laserové hodinky
 • Aplikácia: Zápästie
 • Názov Značky: ATANG
 • Sledujte Laser Funkcia: Akútna andInsomnia,vysokú hladinu tuku, vysoká hladina cukru v krvi
 • Studeného Lasera: Diabetes Sledovať Cholesterolu, Vysoký Krvný Tlak,Vysoký Krvný Tlak
 • Veľkosť: M
 • Fucation Laser: 5mw±20%
 • Materiál: Zliatiny zinku
 • Low Level Laser Therapy: Nádcha,Spona na Nos, zápal vedľajších nosových dutín,alergická rinitída
 • Laser Sledovať Zariadenie, Terapia: Červená Modrá Žltá Laser
 • Pôvod: Čína (Pevninská Časť)
 • Laser Acpuncture: Fyzioterapia,Vysoká viskozita krvi,Čistí Krv
 • Položka Druh: Poludníka, Terapeutické Prístroje A Zariadenia
 • Diabetická Hodinky: Mozgová Trombóza,Laserová Terapia, Akupunktúra

Vysoký Krvný Tlak Diabetická Multifunkčné Hodinky Náramkové Hodinky Úľavu Od Bolesti, Nádcha Diabetikov Hypertenzia Laserové Zariadenie, Terapia

O laserových hodinky

CŽV Laser Hodinky je inovatívny triple-play zariadenie, ktoré používa najnovšie výskumy v oblasti low-level laser ošetrenie.Spája v sebe akupunktúra, miestny manažment bolesti a externé krvi expozície a bude vašim ideálnym partnerom, či už doma, v práci alebo na cestách. Hodinky sú vybavené bolesť pad, ucho applier a nos applier.

Červený laser & Žlté Svetlo & Modré Svetlo

Červený laser : Na 650nm Červený Laser aktivuje rôzne enzýmy a rozkladá nadbytočných tukov v krvi . Zvyšuje množstvo kyslíka v krvi, zvyšuje metabolizmus a zlepšuje proces peroxidácie tukov na zníženie cholesterolu v cievach. Žlté Svetlo: 590nm vysokou účinnosťou light-emitting vlnovej dĺžky. Po špecifické žlté svetlo sa nanáša na kožu, má aktívneho účinok zrýchľuje krvný obeh, aktivácia buniek a stimuluje bunky vzrušivosť. To môže podporovať syntézu kolagénu, posilnenie pleti kolagénové vlákna a elastické vlákna, a upokojujú pokožku. A úloha bielenie pokožky Modré Svetlo : môže hrať úlohu v sterilizácia a anti-poburujúce na zlepšenie povrchu kože. To má dobrý vplyv na liečbu akné a rosacea, a to môže rýchlo a účinne liečiť zápalové akné. Blu-ray je druh vysokej čistoty, veľmi prenikavý, ale nie je škodlivé pre normálne. Svetlo kože, takže nedochádza k poškodeniu pokožky, žiadne vedľajšie účinky.

Červený Laser

Aktivovať Metabolizmus: Nižší Krvný Tlak a Zlepšujú Prietok Krvi.Zvyšovanie veku a nezdravý životný štýl zvýšiť možnosť, že cholesterol a iné tuky v krvi vybudovať na cievnych stien a tým zhoršiť kyslíka a živín, ktoré zásobujú naše orgány. Vasoconstriction vedie k látkovej výmeny a mikrocirkulácie poruchy, ktoré zase spôsobiť kardiovaskulárne a cerebrovaskulárne ochorenia, vysoký krvný tlak, diabetes, stroke, atď. Laserové svetlo sa aktivuje rôzne enzýmy a rozkladá nadbytočných tukov v krvi. Zvyšuje množstvo kyslíka v krvi, zvyšuje metabolizmus a zlepšuje proces peroxidácie tukov na zníženie cholesterolu v cievach. Stimuluje tvorbu kolagénu, rast v dermis kože.Pružnosť a odolnosť pleti sú tiež výrazne zvyšuje.

Návod na použitie polovodičových laserový terapeutický prístroj?

1. Po prvé, nosiť iba na ľavej strane. Prístroj je zadnej časti korešponduje s radiálnou tepny. 2. Potom, drevenej nosnej dutine hlavu do nosa pre 2-3 cm a zvieracie nosovej septum. 3. Stlačte tlačidlo on/off tlačidlo na zapnutie napájania. Znova stlačte tlačidlo na jednu sekundu na začiatku liečby ( oznámenie: dlhé stlačte tlačidlo on/off tlačidlo vypne nástroj). môžete vidieť, laser, ktoré sa odvíja od fototerapeutické prístroja sondy počas liečby. 4. Po ošetrení je hotové, dlhé stlačte tlačidlo on/off tlačidlo na vypínanie prístroja. Skladujte na bezpečnom mieste, po čistení ( jemne utrite do tkaniva) terapia hlavu. 5. Ak sa rozhodnete pre úľavu od bolesti sonda pre telo liečba bolesti. Vložte úľavu od bolesti sonda do úľavy od bolesti sonda liečba zásuvky. Stlačte tlačidlo on/off tlačidlo na začiatku liečby.

Ako nájsť radiálne tepny?

Pomocou dvoch prstov pravej ruky do polohy mimo ľavej strane je prvý zápästie linky ( pozrite si obrázok). Potom použite nástroj zadnej časti radiálne tepny laser acupoint zodpovedajú ruky radiálne tepny na opotrebenie nástroja na ľavej strane.

Prevenciu Trombózy, infarktu a Mŕtvice.

Riziko trombózy je predovšetkým vysoká pri diaľkových letoch, alebo dlhé cesty autom vzhľadom na obmedzený priestor na pohyb. Posedenie držanie tela spôsobuje zníženie prietoku krvi v žilách, ktoré by mohlo následne viesť k zadržiavanie tekutín a trombóze.A trombóza je krvnej zrazeniny v žile. Ak sa rozpúšťa a dostane do pľúc, môže spôsobiť pľúcne embólie.Pretože kolísanie tlaku vzduchu, nízka vlhkosť vzduchu a málo tekutín, existuje zvýšené riziko srdcového infarktu a srdcových a obehových problémov, pre pacientov s srdcové choroby. Infarkt je pretrvávajúce poruchy obehu a je spôsobená vo väčšine prípadov krvné zrazeniny, ktorá môže spôsobiť uzavretie vencovitých tepien. Mnoho srdcovej svalovej bunky umierajú počas infarktu a ovplyvniť funkčnosť, ak tento životne dôležitý orgán. Ťah je spôsobené upchaté cievy a krvácanie v mozgu. Nízky tlak v kabíne a fyzickej aktivity počas letu môžu znamenať možných rizikových faktorov. Vedecký výskum má už ukázali prietok krvi-zvyšuje účinky Laserového Sledovať.

Naša Spoločnosť

Zhr ATANG Technology Co.,LTD je rýchly rozvoj špičkovej technológie, výroba v oblasti pomocou studenej laserov na lekárske ošetrenie s našimi patentovaný dizajn a vlastnú značku--ATANG & LASPOT.Máme jedinečnú radu zariadení, ako sú LLLT laser sledovať terapeutické zariadenia. LLLT Studeného lasera manažment bolesti zariadenie. Laser Vaginálne terapia prístrojom. Nespavosť CES terapia prístrojom Krása pokožky terapia prístrojom. Je to zmes rôznych laserových vlnových dĺžok S Čínska akupunktúra, ktoré vidíme výrazne zlepšili liečebné výsledky, cez mnoho rôznych oblastiach medicíny, vrátane krv čistá,manažment bolesti, rehabilitáciu, dermatológia, stomatológia, neurológia, ortopédia, akupunktúra a tiež pre Kardiovaskulárne laserovú terapiu. Všetky výrobky sú chránené národné patenty a schválená CFDA( Chinese food and drug administration), CE, ISO13485 a pozitívne klinickej skúške.

Recenzie

Marta April144
2020-11-30
5/5
Excellent seller and store! Very attentive, helped me and guided to the best choice. Features esmerada education, finesse and elegance to treat with the customer. Best store and with who ever contacted in AliExpress! The device is excellent, beautiful and offers features excellent therapy blood and located. Shipping was very fast, impressive efficiency and shipping, where nothing wrong happened. Arrived very well packed. Working perfectly. Is a store that you not disappointed. Will point to friends and physiotherapists known. My review is ten! The best site. Thanks to Atang for excellence team offered my person! Congratulations, successes in your personal and professional life!
Alba Sultanbekova
2021-01-28
1/5
Has not yet arrived as ever this delay?

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: hladinu cholesterolu v krvi, cholesterol test, automatické sphygmomanometer, laserový ukazovateľ, chuck sanou, hladinu krvného cukru tester, zdravie hodinky, huawei sledovať fit aktívne prípade, Laserové Terapie, Sledovať, glukóza hodinky.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.