• Úvodná stránka
  • NOVÉ PRE Sony Vaio VPCEG VPC NAPR.-111T NAPR.-112T NAPR.-211T NAPR.-212T PCG-61A14L Čierny Notebook, Klávesnica S Rámom NOVÝCH NÁS

  • Kompatibilné Značky: Sony
  • ŠTANDARD: NÁS Štandardom
  • Číslo Modelu: NAPR.-111T NAPR.-112T NAPR.-211T NAPR.-212T PCG-61A14L
  • Názov Značky: OPQRS
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

jazyk:US

farba:čierna

Záruka:180days

Stav:Nová doba Dodania :1-3 pracovných dní Platby: bankovým Prevodom, Western Union Express: EMS, DHL.UPS, FedEx, Čína Príspevok predvolené doprava je Čína Príspevok letecky dodanie Lodné Informácie: EMS, DHL.UPS, FEDEX, Čína Príspevok 1, DHL je rýchle a bezpečné, je z Európy, Ameriky, Austrálii, Ázii a tiež ľahko preniesť na zákazníkov najlepšou voľbou a rozumnú cenu.Ako zvyčajne 3-7business dní príde. 2, EMS express mail je veľmi silná vôľa v Rusku a Brazílii.Aj expedičný poplatok je lacné, to trvá 10 až 30 dní. 3, Ak vašu objednávku len pár kusov a nie je naliehavo potrebné, môžete použiť Čína Príspevok, ktorý trvá dlhšie o 20-40, ale to nie je lacné poštovné spôsobom.ale ESAY na prejednanie v niektorých krajinách. 4, uveďte prosím vaše kontaktné informácie, vrátane Street + City + Zip a psč + Krajina + Telefónne číslo + e-Mailovú adresu + kontaktná osoba, potom sa naša zásielka tovaru bude odoslaný mimo času 5 Náš produkt snímate v naturáliách, ak váš zarovnanie nie je to isté, kontaktujte nás. Cena (vrátane poštovného) neobsahuje žiadne dane alebo clo. To je možné za žiadne dane alebo cla po vašom boku vašej zodpovednosti. Máme loď po celom svete. Ak dávate prednosť DHL poštovné, dajte nám prosím vedieť. O 5 dní odhaduje dní, avšak poštovné náklady budú vyššie. Budeme obrázok vaše eBay item, požadované číslo a vaše celé adresa, vrátane psč) a telefónne číslo forme, s cieľom zistiť presnú cenu.

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: vpcsb ružová, prípad sony vaio svf152a29v, sony svf152c29m, batéria pcg, hrh sony vaio, sony vaio, sony sve151, prípad sony vaio, prípade vaio, klávesnica vaio.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.