• Úvodná stránka
  • Nový Objektív Motorových Flex Kábel Pre Nikon 18-105mm 18-105 mm VR Opravy Časť

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Kompatibilné Značky: Pre Nikon
  • Kompatibilné Kameru Štýl: Bod & Shoot Kamery
  • Package: Áno
  • Číslo Modelu: Pre Nikon 18-105mm 18-105 mm VR
  • Názov Značky: Blázon RZX

Dobrý deň, Milí kupujúci : Vitajte na Mojej Ukladanie Digitálnych Domov.

Aplikácia scenáre: Osobné móda

Hmotnosť: 101g (vrátane) do 150 g (vrátane)

O Platby A Dodania:

1.Najlepší spôsob, ako je priame platby on-line,to je bezpečné a pohodlné.

2.V záujme úspechu kúpiť tovar vám páči, a dodania v rýchlom čase, prosím poistiť na plnú platbu realizuje v rámci jedného týždňa po nákupoch, alebo objednávkový formulár bude neplatný alebo zrušený v systéme.

3. Po vyplnení kupujúceho informácie, prosím, uistite sa, že ste vyplnili všetky podrobné informácie, rovnako ako kontaktná osoba,adresa,psč a telefónne číslo a podobne.

Zákazník Oznámenie:

V záujme ochrany záujmov kupujúci doručenia, prosím, venujte pozornosť týmto bodom pri prevzatí tovaru:

1.Náš záväzok: Všetky tovaru sú starostlivo zistený určiť, že nie sú žiadne problémy s kvalitou pred dodaním. prosím, take it easy.

2.Neponáhľajte sa prihlásiť, ak zákazník dostane tovar! Prosím, skontrolujte tovar pred kuriérom firtly, prihláste sa. Ak balenie kartónov boli otvorené známky alebo doručenia tovaru chyby, alebo ak sa tovar vzhľad nosené, musí odmietne podpísať, a kontaktujte nás čo najskôr, aby sa zabezpečilo, že vaše záujmy.

3.Po podpísaní,prosím, rozpoznať dobré hneď, ako je to možné bez kopírovania a konvertovania ochranný film a ďalších štítkov.Ak ste sa dozvedieť niečo zlé, dobré,prosím, kontaktujte nás.Potom si môžete vymieňať úspešne.

4.Ak neviete, ako nainštalovať, môžete nás kontaktovať vopred a poslať cez svoje dobré nás pre free zariadenie. Ale budete musieť zaplatiť svoje vlastné poštovné.

O Spätnej Väzby:

S cieľom poskytnúť vám lepšie služby, prosím, spracovanie transakcie celkom. Spätná väzba je náš život, pred odchodom neutrálne alebo negatívne pripomienky, prosím kontaktujte nás a získajte lepšie riešenie. Prajem vám majú radi nakupovanie.

Vďaka za nákup.Vitajte kúpiť ďalší čas !

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: nikon d700 časti, objektív repair tool, nikon d5200, bajonet flex kábel nikon, wifi flex kamery, nikon 80 200 dielov, ako vr fotoaparát, coolpix s8200, crystal súprava na opravu, spp nikon 18 105.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.