• Úvodná stránka
  • 1pcs DRV2605L Haptic Radič Motorových Vodič Breakout Rada pre Arduino Raspberry Pi I2C IIC FZ3623 Rcmall 2g

  • Množstvo: 5
  • Položka: DRV2605L Radič Motorových Vodič Breakout Rada
  • Názov Značky: NoEnName_Null
  • Hmotnosť: 2g
  • Číslo Modelu: FZ3623

Funkcie:

1. Ovládanie dotykové motor: Tento produkt je špeciálne používa na ovládanie dotykových motora. Zvyčajne len tieto typy motorov musia byť zapnuté a vypnuté. Tento druh jednotka má rôzne účinky pri jazde vibrácie motora. Napríklad, hore a dole úrovne vibrácií, rôzne bzučiak úrovniach, a dokonca aj vibrácií podľa hudby/audio vstup.

2. postavený-v 'string' z viacerých účinky: po výrobok je inicializované, a 'string' z viacerých účinky môžu byť spoločne navlečené v čipy, pamäte, a potom spustil na aktiváciu v riadku, ktorý bude robiť vaša haptic projektu spôsobom krajší pocit.

3. S I2C pin kód: Tento produkt má viacero I2C kolíky, môžu byť použité pre 3V alebo 5V logiku, a má 10K pull-up rezistor na pin.

4. S V / TRIG: Tento produkt má V / TRIG univerzálny pin, ktoré môžu byť použité na rôzne účely, vrátane čítania analógového zvuku na ovládanie audio na hmatové kód a "spúšťacie" účinky ísť.

5. S Vin procesor: Tento produkt má Vin procesor, ktorý môže moc rada a poskytne rovnakej logiky úrovni ako mikroprocesor.

Popis:

1. Na DRV2605 je ozdobný malé motorové jednotky. To nie je použité na riadenie stepper motory alebo motory na JEDNOSMERNÝ prúd, ale je špeciálne navrhnutý tak, aby ovládanie dotykové motory - buzzers a vibrácií motorov.

2. Čip je riadený I2C. Po inicializácii viac "reťazce" účinkov môže byť spojený v čipe pamäte a potom spustiť nepretržitý jednotky. Zabudované efekty sú oveľa lepší, ako "on" a "off" a bude vaša hmatové položky cítiť lepšie.

Špecifikácie:

Farba: Modrá

Embedded processor:

Vin: Power do rady a dať mu to rovnakým výkonom, ako mikroprocesor, napríklad 5V mikro, ako Arduino, použite 5V

GND: Spoločné základy pre napájanie a logika

I2C pin:

SCL: I2C hodiny pin, pripojený k microcontroller I2C hodiny linky. Pin kód môže byť použitý s 3V alebo 5V logika okruh s 10K pull-up rezistor na tento pin

SDA: I2C údaje pin, pripojený k microcontroller I2C dátové linky. Pin kód môže byť použitý s 3V alebo 5V logika okruh s 10K pull-up rezistor na tento pin

V / TRIG: Toto je univerzálny pin, ktoré môžu byť použité na viaceré rôzne účely. Jedno použitie, je čítať analógový audio vstup pre ovládanie zvuku na hmatovú kód, a iné je "trigger" efekt namiesto odoslanie I2C príkaz.

Package Zahrnuté:

1 x Motorových Vodič Breakout

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: pin rasbery pi, arduino, pohár pre slúchadlá, x825, diaľkomer nepremokavé, jh laserom co2, striedavý motor drive, pi s, analógový raspberry pi, arduino nano.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.