• Úvodná stránka
  • 10 Kompaktný make-up Zrkadlá Bridesmaid, Cestovné Vrecko Zrkadlá na Kabelku Bachelorette Party Sprcha Dar Nevesty Kmeňa Narodeninám

  • Súbor Typ: No
  • Typ Veľkoobchod: No
  • Materiál: Kov
  • vzor: Jednofarebné
  • Príležitosti: Deň matiek

Naše Vyryté Kompaktné Zrkadlá sú konečným kabelka príslušenstvo! Môžete prispôsobiť ich s dátumom, menom, počiatočný, alebo žiadne špeciálne sentiment podľa vášho výberu. Je drahocenná pamiatka ideálny darček pre družičky alebo míľnik narodeniny.

Napísať poznámku pre to, čo by ste chceli, ryté. Až 5 riadkov; 30 znakov v každom riadku. Zanechať poznámka: ak potrebujete inú správu vyryté na každý kompaktný zrkadlo. 3 písmeno monogram tiež k dispozícii na vyžiadanie. Vyberte typ písma z 1 - 11 Odrážať skutočný ste na cestách – Naše kompaktné funkcie dve zrkadlá na vnútornej strane, jedno riadne a jedno zväčší, takže je nádherný darček pre vaše krásne bridesmaid, priateľmi a rodinou. Všetky naše kompaktné, no sú konštruované tak, aby sa zabránilo zlomené do 2 kusy, uistiť sa, že každý kus je super štúdia a funkčné. Vyrobené z kovu, každý make-up zrkadlo prichádza v obyčajné puzdro. Naše osobné kompaktný skladací zrkadlá prísť s duálne zobrazenie - jeden štandardný a iné zväčšovacie. Rozmery: Vyryté malé Srdce Kompaktný: 6.5 * 6typ Vyryté Ploché Srdce kompaktný: 7 * 6,5 cm Vyryté Ploché Kolo Kompaktný: 8 cm dia. Vyryté Ploché Námestie Kompaktný: 6.7 * 6,7 cm Vyryté Okrúhle a Kompaktné Zrkadlo w/ Light Gold Akryl Top: 6,5 cm dia. Vyryté Oválne, Kompaktné Zrkadlo: 7.3 * 6typ Vyryté Kolo Rose Kompaktný Zrkadlo: 6,5 cm dia.

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: kompaktný zrkadlo svadbu, nevesta tím, luxusná kúpeľňa zrkadlo s led, zrkadlo vrecku, bachelorette party doplnky doopsel, bridesmaid, šálku čaju, bridesmaid, prítomný, veľké oválne zrkadlo, bachelorette party taška, tráva nástenná maľba.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.