• Úvodná stránka
  • Textilné 3D rohože euromat3d podnikania v salóne pre Škoda Rapid (-) s plastovým sub-škvrny

  • Názov Značky: ŽIADNE

Textilné štyri-vrstva rohože euromat3d firmu Škoda Rapid (2014-) bude skvelá voľba pre prevádzku v každom ročnom období. Tieto rohože majú formulár, ktorý presne kopíruje úľavu podlahy stroj. Ich horná vrstva je vyrobená z vysoko-kvalitného zamatu. Stredná vrstva neumožňuje vlhkosti na poschodí salón a slúži ako tepelný izolant. Spodná vrstva rohože je vyrobená z materiálu zaobchádzať so špeciálnym zložením, ktorá neumožňuje to posúvanie po podlahe. Počas jazdy mat je vybavený zvlnené underpad z termoplastického, ktorý chráni mat proti oderu a zvyšovanie predĺženie tejto doby prevádzky. Auto rohože z euromat3d majú certifikáty o zhode na všetky svetové normy a 2-ročnú záruku.

Recenzie

6576fhgfool
2021-01-21
5/5
Sent because of the holidays for a long time. It was bstro4day. Good mats. not pile, but Terry type towels. The current is dense. Lungs. Lay down normally in 19year Rapid. no smell. sewn neatly. the seller of the consulate, tells.

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: mat hromadu, kia rio ii, auto mat kia rio x line, kia rio 3 mat, iqos3 spp modrá, mep001 scriber, šperky kuromi, šperky indies, šedá patagonia, iqos pero lebky.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.